0

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

دسته بندی ها : گوگل پلی, گیفت کارت 22 اردیبهشت 1398 مدیر سایت 467 بازدید
google play 1 min 250x250 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، چرا؟

 

گوگل پلی یا پلی استور (goolge paly) یک سرویس و فروشگاه برای عرضه ی فیلم ، کتاب ، موزیک ، برنامه ها و بازی های اندرویدی است که در صورتی که با آی پی ایران وارد گوگل پلی شوید فقط به بخش محدودی از برنامه ها و بازی های رایگان آن دسترسی خواهید داشت. به این علت که گوگل کاربران ایران را تحریم کرده و امکان استفاده از برخی امکاناتش را به کاربران ایرانی نمی دهد. ما در این مقاله قصد داریم آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی ، شارژ حساب گوگل پلی و نحوه ی خرید از گوگل پلی را به شما یاد دهیم. با کارد پول همراه باشید.

 

چرا از جایگزین های گوگل پلی استفاده نکنیم؟!

 

وجود بد افزار ها و تهدیدات امنیتی

images min - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

با توجه به تحریم های گوگل پلی علیه ایرانیان ، بسیاری از سایت ها با قراردادن نسخه های پولی این نرم افزار ها به صورت رایگان در ظاهر به کاربران ایرانی کمک می کنند ولی باید توجه داشته باشید که بهترین راه برای حفظ امنیت دستگاه شما ، دانلود برنامه ها فقط از طریق گوگل پلی است. گوگل پلی به صورت دوره ای تمام برنامه ها را برای عدم وجود ویروس بررسی می کند و در صورتی که برنامه به ویروس آلوده شده باشد، آن را حذف می کند ولی در سایر سایت ها چنین اتفاقی نمی افتد و در بهترین حالت فقط موقع قراردادن برنامه در سایت یک بررسی سطحی انجام می دهند.

خرید محصولات مصرفی

android in app purchase dialog - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلیبعضی از برنامه ها دارای محصولات مصرفی هستند (مانند جم کلش آو کلنز )که شما برای خرید آن ها نیازمند استفاده از گیفت کارت گوگل پلی هستید. یا برای تهیه اشتراک های ماهانه و سالانه برنامه ها نیازمند پرداخت درون برنامه ای (in app purchase) هستید.

عدم وجود برنامه ی موردنیاز شما در سایر سایت ها

ap resize min - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

در بعضی از موارد برنامه ای که شما به آن نیاز دارید، در هیچ سایتی یافت نمی شود.در این صورت هیچ راهی به جر استفاده از گوگل پلی نخواهید داشت. گوگل پلی بزرگ ترین مارکت اندرویدی حال حاضر است.

استفاده از سایر مزایای گوگل پلی

google play new icons 2016.0.0 min - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

توجه داشته باشید با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی شما قادر خواهید بود که از سایر امکانات آن مانند خرید کتاب برخوردار شوید.

خطرات استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

عدم پشتیبانی گوگل پلی

توجه داشته باشید که در صورتی که مشکلی در خرید از گوگل پلی برای شما پیش بیاید، شما امکان دریافت پشتیبانی از گوگل پلی به علت تحریم های گوگل پلی را نخواهید داشت. پس بهتر است قبل از خرید برنامه ای از گوگل پلی در مورد صحت کارکرد آن اطمینان حاصل کنید.

اطلاع گوگل از لوکیشن دستگاه

برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی حتما باید GPS و سایر مواردی که به گوگل امکان دسترسی به موقعیت مکانی شما را می دهد غیرفعال کنید. در صورتی که گوگل به هر طریقی به وجود شما در ایران شک کند امکان استفاده از گیفت کارت را نخواهید داشت. در این آموزش استفاده از گوگل پلی ، به صورت کامل به شما نحوه ی اعمال این تغییرات را به شما یاد می دهیم.

اصلا نگران این مورد نباشید. در این مطلب آموزش کامل شارژ حساب گوگل پلی و خرید از گوگل پلی را باهم مرور می کنیم.

راهنمای گام به گام استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

در ابتدا لازم است قبل از استفاده از گیفت کارت گوگل پلی به نکات زیر توجه کنید:

نکات مهم
 • در هنگام انجام مراحل زیر بهتر است فقط یک اکانت گوگل پلی روی گوشی شما باشد. در صورتی که چند اکانت گوگل بر روی گوشی دارید از بقیه ی آن ها خارج شوید.

 • زبان دستگاه را به انگلیسی تغییر دهید.

 • GPS گوشی را خاموش کنید و دسترسی برنامه ها به GPS  را ببندید.حافظه تمامی اپلیکیشن هایی که از لوکیشن شما استفاده میکرده اند را پاک کنید(clear cache)

 • آدرس اکانت گوگلی که می خواهید گیفت کارت را به آن اضافه کنید به آمریکا تغییر دهید.

 • ساعت گوشی خود را به ساعت آمریکا تغییر دهید.

 • بهتر است از wifi و اینترنت ثابت استفاده کنید و سیم کارت گوشی را خارج کنید.

 

مرحله ی اول : تغییر IP

در ابتدا می خواهیم دسترسی گوگل به مکان شما را قطع کنیم. این مرحله مهم ترین مرحله ی استفاده از گیفت کارت است. در صورتی که در این مرحله مشکلی وجود داشته باشد ، به هیچ وجه سایر مراحل را انجام ندهید در غیر این صورت گیفت کارت شما غیرقابل استفاده خواهد شد.

برای شارژ حساب گوگل پلی ابتدا با استفاده از برنامه های تغییر آی پی و VPN - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی IP خود را به کشوری که گیفت کارت آن را خریده اید تغییر دهید. پیشنهاد ما استفاده از گیفت کارت های آمریکاست ، چون کاربران این کشور کم ترین محدودیت ها را دارند. ولی شما باید قبل از انتخاب کشور گیفت کارت یکبار با آی پی آن کشور وارد گوگل پلی شود و از امکان دریافت آن برنامه از طریق آی پی آن کشور اطمینان حاصل کنید. چون بعضی از برنامه ها فقط مخصوص کاربران کشور خاصی هستند و شما برای استفاده از گیفت کارت حتما باید گیفت کارت آن کشور را تهیه نمایید. البته این اتفاق به ندرت رخ می دهد و 99.9 درصد برنامه های گوگل برای آمریکا در دسترس است.

در صورتی که به برنامه های تغییر آی پی دسترسی ندارید کلمه ی VPN - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی را در گوگل جستجو کنید. بیش تر این برنامه ها برای کاربران ایرانی در دسترس هستند.

Play Store VPN Screen 01 169x300 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

بعد از تغییر IP خود برای اطمینان از صحت تغییر آی پی وارد سایت mylocation.org شوید و مطمئن شوید کشور (Country) شما روی کشوری است که گیفت کارت آن را خرید کرده اید.

فقط در صورتی که مراحل بالا را بدون مشکل انجام دادید به مرحله ی بعد بروید.

مرحله ی دوم : تغییر آدرس گوگل پلی

ابتدا وارد اکانت گوگل خود شوید و سپس وارد قسمت Google Payments Center شوید. در صورتی که قبلا به اکانت خود لاگین نکرده باشید به صفحه ی زیر هدایت می شوید.

google login 2 min 235x300 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

در صورت ورود موفق به صفحه ی زیر هدایت می شوید.

change country in google account2 min 300x248 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

در قسمت Country (کشور) بر روی Edit بزنید و  United States (US) را انتخاب کنید(توجه داشته باشید در صورتی که گیفت کارت شما برای کشور دیگری است آدرسی از همان کشور را وارد کنید).

در باکس آدرس یک آدرس آمریکا وارد کنید. برای پیدا کردن آدرس آمریکا می توانید در نقشه ی گوگل بر روی رستوران ها و مغازه ها در آمریکا زوم کنید و آدرس آن ها را وارد کنید یا از سایت fakeaddressgenerator.com یک آدرس امریکا دریافت کنید (توجه داشته باشید در صورتی که گیفت کارت شما برای کشور دیگری است آدرسی از همان کشور را وارد کنید).

بر روی Save کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند.

نحوه پیدا کردن آدرس آمریکا : 

 • وارد نقشه گوگل به آدرس روبرو بشید : maps.google.com
 • در نوار جست و جوی بالا سمت چپ اسم یک شهر آمریکای مثلا New York رو وارد کنید .
 • بعد از اینکه نقشه شهر لود شده به داخل شهر زوم کنید تا خیابان ها رو به راحتی ببینید .
 • بر روی نقشه بر روی آیکون یک رستوران ٬‌ مدرسه ٬ هتل و … کلیک کنید (‌ اگر آیکون ها رو نمی بینید بیشتر روی نقشه زوم کنید و کمی صبر کنید )
 • بعد از کلیک بر روی یکی از آیکون ها آدرس کامل و شماره تماس برای شما نشان داده می شود که آن را در گوگل والت وارد کنید .

 

بخشی از این مطلب از سایت گوگل برداشته شده است.

مرحله ی سوم : پاک کردن اطلاعات قبلی گوگل پلی

 • به تنظیمات (settings) دستگاه بروید و برنامه ها (apps) را انتخاب کنید.
g p 2 161x300 min - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

برنامه ی گوگل پلی (Google play store) را انتخاب کنید و بعد به بخش ذخیره سازی (Storage) بروید، در صورتی که بخش ذخیره سازی در دستگاه شما وجود ندارد به مرحله ی بعد بروید.

g p 5 161x300 min - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی
 • در این مرحله ، گزینه ی Clear Cache را انتخاب کنید و حافظه ی کش گوگل پلی را حذف کنید.
g p 3 163x300 min - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

حالا می توانید با ezgif 5 787bcb526638 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی فعال وارد گوگل پلی شوید ، از تحریم های گوگل پلی عبور کنید و از دانلود برنامه های تحریم شده گوگل لذت ببرید.

بخشی از این مطلب از سایت پیامک گیر گرفته شده است.

 

مرحله ی چهارم : شارژ حساب گوگل پلی

برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی وارد سایت گوگل پلی شوید ، در صورتی که قبلا وارد اکانت خود نشده اید Login کنید. در صورتی که وارد اکانت خود شده باشید سایت به شکل زیر خواهد بود:

gplay min 300x218 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

بر روی Redeem کلیک کنید و کد گیفت کارت خود را وارد کنید

redeem1 min 300x212 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

در صورتی که بعد از وارد کردن کد و کلیک روی REDEEM از شما ZIP CODE درخواست شد همان ZIP CODE وارد شده در اکانت خود را وارد کنید.

در صورتی که از اپلیکیشن گوگل پلی استفاده می کنید REDEEM در منوی کناری آن قرار دارد

image 1 300x290 - آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و خرید از گوگل پلی

 

برای مشاهده ی اعتبار حساب خود وارد سایت wallet.google.com شده و از  قسمت Payment Method  اعتبار دلاری (در صورت استفاده از گیفت کارت آمریکا)حساب گوگل پلی خود را مشاهده کنید.

برای خرید گیفت کارت گوگل پلی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

در حال بارگذاری...
محمد شاه محمدی
مدیر سایت

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

 1. Thanks , I have recently been looking for information about this topic for a while and yours is the best I have discovered till now.
  But, what in regards to the bottom line?
  Are you sure concerning the supply?

 2. Very good post. I will be going through a few
  of these issues as well..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان کارد پول

با عضویت در خبرنامه ویژه کارد پول از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


0